Na Slovensku je postavených viac ako 165 tis. rodinných domov zo šedého zo Zemianskych Kostolian.

Porfix je rokmi overený tradičný murovací materiál.

 

Stavať s PORFIXom znamená stavať rýchlo a jednoducho a bývať zdravo, moderne a pohodlne.

 

Prečo sa PORFIX oplatí využiť pri výstavbe vášho rodinného domu:

 

1. PORFIX netreba zatepľovať
Tvárnice PORFIX Plus šírky 375 mm s veľkou rezervou spĺňajú odporúčania noriem aj bez zateplenia. Tvárnice PORFIX Plus šírky 500 mm sú bez zateplenia dokonca vhodné aj na výstavbu nízkoenergetických domov. Vďaka PORFIXu ušetríte náklady na vykurovanie

2. Murovanie s PORFIXom je veľmi jednoduché a rýchle

Dvaja šikovní murári s dvomi pomocníkmi dokážu vymurovať jednopodklažný rodinný dom aj s prekladmi a vencami za dva dni. Vďaka rýchlej práci s PORFIXom uštríte čas a náklady na murárov.


3. Pri výstavbe rodinného domu z PORFIXu môžete počítať s našou pomocou

  • za symbolické 1 € môžete získať typizovaný projekt rodinného domu

  • ak máte vlastný projekt, bezplatne vám urobíme rozpis materiálu na stavebný systém PORFIX

  • ak sa rozhodnete využiť komplexný systém vrátane stropu, bezplatne vám zostavíme kladačský výkres na strop

  • pri nákupe tvárnic PORFIX Plus dostanete ku každej palete materiálu vrece lepidla PORFIX (25 kg) za 1 cent

  • zdarma vám prídeme aj založiť vašu stavbu z PORFIXu. Naši zakladací majstri založia nielen rohy stavby, ale aj všetky zlomové miesta, položia približne 20 ks tvárnic prvého radu a ukážu vám, ako s PORFIXom murovať

  • pri založení stavby vám dáme gratis sadu náradia - originálnu murársku lyžicu PORFIX, vedro na zamiešanie lepidla, zrovnávací hoblík na výškové zarovnanie tvárnic a ručnú pílu na pórobetón. (Platí do vyčerpania zásob)

  • za symbolický poplatok (7 € + DPH / deň) vám požičiame profesionálnu pásovú pílu na pórobetón

  • počas celého procesu výstavby hrubej stavby rodinného domu z PORFIXu môžete počítať s našimi bezplatnými odbornými radami.
     

4. PORFIX kúpite za dobrú cenu

PORFIX nie je lacnejší ako poľské výrobky, často pochybnej kvality. Ak však jeho cenu porovnáte s materiálmi podobnej kvality, je bez konkurencie.
TIP - ak porovnávate cenu murovacích materiálov, porovnávajte vždy cenu za 1 m2 materiálov s podobnými tepelno-izolačnými vlastnosťami.

 

Hallmark - vlastnosti PORFIXu

HALLMARK

Moderní architekti, stavitelia a investori – každý z nich má iné kritériá pre výber stavebného materiálu. Našim cieľom je priniesť komplexný stavebný systém čo najširšiemu spektru profesionálov a staviteľov. PORFIX Hallmark symbolizuje našu snahu o vytvorenie produktov s vyváženými vlastnosťami za rozumnú cenu.


KEĎ ZOSTANETE SPOKOJNÍ. PORFIX.

Kvalita

Stabilná kvalita je dôležitým kritériom pri výbere stavebného materiálu. Má vplyv na rýchlosť výstavby ako aj na vlastnosti stavby počas jej využívania. Preto sme vytvorili vyvážený produkt za rozumnú cenu, ktorý vyrábame v prísnom súlade s ISO normami.


KEĎ TEPLO ZOSTÁVA DOMA. PORFIX.

Tepelno - izolačné vlastnosti

PORFIX Plus sa vyznačuje výnimočnou kombináciou tepelno-izolačných a konštrukčných vlastností. Pri nízkych vstupných nákladoch staviate rýchlejšie a nepotrebujete dodatočne zatepľovať. Následne výrazne ušetríte na nákladoch na vykurovanie či chladenie.

 

KEĎ SI TO ZRÁTATE. PORFIX.

Finančná úspora

Vstupné náklady sú pre každého investora dôležitým kritériom pri výbere stavebného materiálu. Preto ponúkame stavebný systém PORFIX za veľmi atraktívne ceny. Navyše, PORFIX je produkt, s ktorým ušetríte nielen ihneď pri nákupe, ale aj počas výstavby a užívania stavby.

 

KEĎ STAVIATE S ODBORNÍKMI. PORFIX.

Služby

Sme si vedomí, že kvalita a rozsah sprievodných služieb už vo fáze prípravy projektu sú dôležitým kritériom pri výbere stavebného materiálu.

 

KEĎ DETAILY TVORIA CELOK. PORFIX.

Komplexnosť

Ak pri stavbe využijete ucelený systém, zabránite vzniku problémov, ktoré sa objavujú pri kombinácii rôznych materiálov. PORFIX predstavuje vyvážený produkt za rozumnú cenu, ktorý vyhovuje celému radu vašich rozhodovacích kritérií.

 

KEĎ MÁTE ZDRAVIE V SUCHU. PORFIX.

Zdravé a príjemné bývanie

Všetky produkty PORFIX spĺňajú prísne normy zdravotnej nezávadnosti. Naše výrobky sú neustále monitorované na obsah prírodných rádionuklidov, ekotoxicitu a ďalšie aspekty aj nad rámec predpisov a noriem. Navyše, tvárnice PORFIX zaručujú vynikajúcu mikroklímu a paropriepustnosť interiérov.

 

KEĎ IDE O ČAS. PORFIX.

Rýchlosť

Rýchlosť výstavby je dôležitým kritériom pri výbere stavebného materiálu. Známe „čas sú peniaze“ v stavebníctve platí dvojnásobne. S PORFIXom postavíte hrubú stavbu veľmi rýchlo a rovnako rýchlo zrealizujete všetky detailné úpravy pre rozvody elektriny, vody a pod.

 

KEĎ MÁTE RIEŠENIE NA MIERU. PORFIX.

Presnosť

Presnosť stavebných dielcov má významný vplyv na rýchlosť a kvalitu výstavby. Neustále venujeme vysokú pozornosť našim programom kontroly kvality. Stavebný systém PORFIX sa vyznačuje vysokou presnosťou v rámci prísnych rozmerových tolerancií. 

 

KEĎ STAVBA IDE OD RUKY. PORFIX.

Ľahká opracovateľnosť

Ľahká opracovateľnosť a nízka hmotnosť tvárnic PORFIX má vplyv na rýchlosť výstavby a spotrebu materiálu. PORFIX sa jednoducho píli, brúsi, frézuje či vŕta, čiže akýkoľvek detail hravo zvládnete. Navyše, pri opracovaní nevzniká takmer žiaden odpad, čo prináša úsporu materiálu

 

KEĎ STAVIATE MODERNE. PORFIX.

Ekologickosť

Progresívnosť a ekologickosť sú dôležitými kritériami pri výbere stavebného materiálu. PORFIX spĺňa všetky prísne normy – od výrobného postupu až po vplyv na životné prostredie a zdravie ľudí.

 

KEĎ HĽADÁTE POKOJ. PORFIX.

Zvukovo - izolačné vlastnosti

Stavebný systém PORFIX vytvára účinnú bariéru proti hluku celého spektra vlnových dĺžok. Steny postavené z PORFIXu tak poskytnú užívateľský komfort nielen pri bežnej prevádzke bytu či kancelárie, ale aj vysokošpecializovaných pracovísk.

 

KEĎ ZVÁŽITE VŠETKO. PORFIX.

Požiarna odolnosť

Požiarna odolnosť je dôležitým kritériom pri výbere stavebného materiálu. Ochrana zdravia a majetku je našou prioritou. Pórobetón PORFIX je nehorľavý materiál triedy A1 a spoločne s ďalšími vlastnosťami, včítane rozumnej ceny, patrí k najlepším na trhu.